Meny

Produktnyheter utenom det vanlige

Vi introduserer mer enn 200 nye produkter hvert år. Mange av dem er helt nye på det nordiske markedet og gir ofte en smart løsning på et problem som det tidligere har vært vanskelig å løse. Ta kontakt med oss hvis du har et problem som fortsatt ikke er løst. Kundene våre betyr mye for oss, og vi lager gjerne nye løsninger dersom du trenger det.

Nyheter fra Direktronik

Under mottoet «dataprodukter utenom det vanlige» leter vi hele tiden etter løsninger man ikke finner på de mest populære messene og uavhengig av om produktene kommer fra de mest kjente produsentene. Vi har den oppdagergleden og nysgjerrigheten som kreves for å åpne dørene for smarte og av og til uvanlige løsninger, uansett hvem som produserer dem og uten å bli skremt av ukjente varemerker.

Vårt tekniske kompetansesenter tester og kvalifiserer produktene grundig, slik at du som kunde kan være helt sikker på at det vi selger under Direktronik-paraplyen alltid oppfyller de høyeste forventningene. Dette gjør også at vi blir eksperter på det vi tilbyr, og vi slipper å stole på supportavdelingen hos eksterne produsenter. Vi har selv valgt ut og testet alt, noe som gir oss unik kunnskap om teknologien, som du får glede av gjennom vår gratis tekniske brukerstøtte.

Vare.nr 12-1150
12-1150 – Baseenhet, uten SFP-modul
1 340 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-0001
19-0001 – USB Temperatur datalogger med alarmfunksjon –30 til +70 C
461 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-2780
Alt som sitter løst, henger løst. Før eller senere må kabelen i ladestasjonen byttes ut. Hvis det ikke skyldes hærverk, så har den blitt slitt eller sprø i isolasjonen. Våre EV-reservekabler med åpen ende kapper du bare til riktig lengde og monterer direkte i laderen, som erstatning for den gamle eller ødelagte. Da slipper du å montere den løse kontakten, og du får en pålitelig og fabrikkmontert løsning.
1 470 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 21-2100
21-2100 – Li-lon 7500 mAh
1 820 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-2795
Holderen for ladehåndtaket gjør installasjonen penere og holder kabelen unna smuss og væske på bakken. Perfekt hvis du, som på bildet, velger å ha ladeelektronikken trygt montert på den andre siden av veggen.
126 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 21-2035
21-2035 – 10/100Mbps PoE til 12 V DC / 2 A
120 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-2201
Smart overvåkning av batteri og UPS. En nettverkstilkoblet gateway varsler ved feil. Sanntidsovervåker opptil 480 batterier, automatisk balansering, komplett historikk med oversiktlige kurveanalyser uten ekstern programvare.
5 710 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-2780
Alt som sitter løst, henger løst. Før eller senere må kabelen i ladestasjonen byttes ut. Hvis det ikke skyldes hærverk, så har den blitt slitt eller sprø i isolasjonen. Våre EV-reservekabler med åpen ende kapper du bare til riktig lengde og monterer direkte i laderen, som erstatning for den gamle eller ødelagte. Da slipper du å montere den løse kontakten, og du får en pålitelig og fabrikkmontert løsning.
1 470 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 22-1700
22-1700 - 4G, LTE, DIN-montage
7 630 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 22-1701
22-1701 - 4G, LTE, DIN-montage -30/+70C
5 430 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-0095
38-0095 – 1HE sett for dybdemontering (par)
252 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 04-4091
04-4091 - DIN Skena 19", 483 x 35 x 7,5 mm
791 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1239
12-1239 - Komradio och ljuskälla, 1 par
10 380 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4775
Etherwans EG99000 er en Gigabit Layer3-switch som er utformet for nettverk hvor det kreves høy båndbredde. Det perfekte valget for kritiske oppgaver, for eksempel trafikk-kontrollsystemer.
119 270 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-8001
33-8001 - Aktiv CWDM-multiplexer 16 kanaler for video
164 880 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4906
33-4906 - 230VAC/48VDC, 120W, -20/+60C, DIN-montage
475 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-2080
Safe-D F-Clip er en branntestet (tåler 970 °C i 2 timer) og fleksibel kabelklips i flat utførelse, som raskt kan brettes i mange forskjellige former for å sikre god kabelinstallasjon. Helt uunnværlig for enhver installatør som ønsker å arbeide raskt, enkelt og med godt sluttresultat.
243 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4905
33-4905 - 230VAC/24VDC, 120W, -20/+60C, DIN-montering
475 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4755
33-4755 - 10/100/1000TX, 1x 100/1000Base SFP
650 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-0475
19-0475 - Adgangssystem for alle elektroniske låser og RFID-lesere
4 100 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-0476
19-0476 - Utvidelsesenhet til HWg-SH4 for 2 elektriske låser
3 140 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4901
33-4901 - 230VAC/24VDC, 30W, -30/+70C, DIN-montage
285 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4900
33-4900 - 230VAC/12VDC, 30W, -30/+70C, DIN-montage
285 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-0854
19-0854 – Den neste generasjonens husalarm med støtte for Amazon Alexa
1 300 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-0522
19-0522 - Temp-1W-UNI Pt100 Frost -190C til +180C
3 860 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1070
12-1070 - Verktøysett fiberoptikk
5 590 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-2920
OM5 er den fremtidige multimodeklassifiseringen. Når kravene til båndbredde øker, viser OM5 sin styrke. Forskjellen mellom OM4 og OM5 ser ikke ut til å være så stor, men når du får støtte for en større båndbreddeområde på 850-950 nm, kan du overveie fordelene.
98,10 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-9910
Gjør den lysende patchkabelen til din nye kabelstandard i racket, så slipper du forstyrrende feilkoblinger. Med et blinkende lys i selve kontakten slipper du å lure på hvilke kabelender som hører sammen. I tillegg blir kabelstrekkingen mer effektiv når man kan jobbe buntvis istedenfor en og en.
247 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 24-1055
En sniffer eller TAP for å overvåke RS232, RS485 og TTL UART-kommunikasjon. Enheten overvåker den serielle datakommunikasjonen og videresender den til IO Ninja-programvaren i sanntid.
1 510 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4909
33-4909 – 230VAC/48VDC, 240W, –20/+70C, DIN-montering
1 140 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-0565
33-0565 - Härdad 1x10/100/1000TX till Gigabit SFP, 12-48VDC
2 450 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 32-0300
En unik og slitesterk innekapsling for både liggende og stående montering av 32" og 43", som passer de fleste bildeskjermer/TV-er. Kapslingen leveres i uknuselig polykarbonat med høye optiske egenskaper. Et tynt glasslag på begge sider beskytter mot riper og gjør den enkel å rengjøre.
9 570 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-2070
38-2070 – 1,2 m borrelås på rull
45,60 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 28-2260
Det nye flaggskipet som har alt – og litt til. En 2 Mp utendørs-dome som leverer inntil hele 60 fps og tilbyr alle de nyeste, smarte funksjonene fra Vivotek, for eksempel Smart IR II, Smart Stream III, WDR Pro II, IR inntil hele 50 m og som tåler norsk vinter ned til hele 50 minusgrader.
6 730 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-7010
12-7010 - SL1000-XI
263 700 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-7005
ServerLIFT SL-500X er den elektriske trucken til datasenteret, som enkelt og risikofritt flytter servere og utstyr fra lasterampe til rack. En el-drevet presisjonsheis løfter utstyr opp til 227 kg til riktig høyde slik at du har hendene fri til å feste den i racket. Invester i Serverlift for god ergonomi og optimal og trygg håndtering i datasenteret.
210 200 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 11-4310
11-4310 - 20 cm Cat.6A UTP, svart
459 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-0855
19-0855 – Trådløs linjedetektor med fire stråler, utendørs 10M IP66
1 250 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-0868
19-0868 – Trådløst overvåkningskamera PTZ
522 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-2700
Med justerbar effekt unngår du risikoen for å overbelaste strømnettet når du lader kjøretøyet via en vanlig stikkontakt. Med vår justerbare ladekabel kan du gradvis stille inn effekten fra 6 A og oppover. Det gjør den perfekt også til motorvarmerkontakter, som ofte har sikring som tåler 6 A.
5 020 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-2720
Ladekabelen for ladestasjoner og deg med type 1-kontakt i kjøretøyet, dvs. de fleste amerikanske og japanske bilmerker. Den spiraliserte funksjonen (den fjærende funksjonen) gjør at kabelen unngår å havne på bakken og samle mye smuss, som du drar med deg inn i bilen.
2 080 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-2770
Forlengerkabel for ladekabler av type 1 som er praktisk å ha med når en vanlig kabel ikke er nok.
1 790 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-2035
38-2035 – Kabelbeskyttelsesbånd for tepper
134 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-2051
Hvor mange ganger har du ikke ønsket at du enkelt og raskt kunne fjerne alle stikkontakter fra gulvet for å slippe rot og gjøre det enklere når du skal vaske? Nå finnes løsningen som fungerer perfekt sammen med D-Line kabelkanaler, men også uten.
198 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-1200
38-1200 – Multi-fiberpanel med plass til tre kassetter
787 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-2040
Kabler som ligger på gulvet eller som man har spikret fast på veggen vil alltid se stygt ut. I tillegg til at det er stygt kan du både snuble og skade deg, men også ødelegge kabler og kontakter.
191 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-2000
Speed-D-klemmen, verktøyet som gjør at du slipper lange forstyrrelser og tapt inntekt. Speed-D holder hele kabelbunter på plass når du skal omgruppere i racket. Den enkle klemmen festes rundt en bunt med kabler slik at du slipper å huske hvor kabelen satt når du løsner en og en kabel.
275 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-2030
38-2030 – Gulvlist 2 x 13 mm x 15 mm (9 m rull)
1 420 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 04-4030
Du har mange ganger fylt opp skapet/racken din med nytt utstyr/paneler,og til slutt er det fullt og du har kort og godt plassmangel, men nå finnes det en enkel løsning for å få mer plass. Nå kan du få plass til hele 48 Keystone på kun 1HE.
270 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-7000
12-7000 – SL350-XI
103 300 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 21-2034
21-2034 – 10/100/1000 Mbps PoE til 12 V DC / 1,25 A
194 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 21-0119
21-0119 – 30/60/90 W LTPoE++/802.3af/at
2 920 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-0595
EX46900A fra Etherwan er en PoE-switch-plattform for enkel bruk i utfordrende miljøer. Med åtte PoE-porter opp til 30 W kan den forsyne mye av bakenforliggende endeutstyr.
6 780 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1398
12-1398 – Cable Master 800
9 490 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1396
12-1396 – Cable Master 600
7 260 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-0856
19-0856 – Trådløs alarmsentral uten abonnementskostnader, inkludert sensorer
898 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 24-0170
Den rackmonterte USB til RS232-konverteren gir deg 16 eller 32 seriellporter fra bare én USB-port. Perfekt for dagens moderne datamaskiner som vanligvis ikke har den gamle seriellporten.
6 280 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 37-0370
Sikre industrisystemene dine med DIN-monterbar, avbruddsfri strøm. Den kompakte utførelsen gir høy kapasitet uten å ta for mye plass på skinnen. En kommunikasjonsport sørger for at bakenforliggende systemer og overvåkning kan informeres om status for strømforsyningen for eventuelle tiltak.
4 530 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
4 130 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-0115
Når man har valgt leverandør av internett, TV og telefon, så trenger man et sted å oppbevare utstyret. Her kan du velge mellom to størrelser med seks eller tolv RJ45-uttak for Keystone-kontakter (medfølger ikke) og plass til hylle til utstyret ditt. Har også plass til strømuttak for 2 x 230 V eller 4 x 230 V (medfølger ikke).
962 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 04-4027
10" Cat6 patchpanel med tolv uttak, for hjemmet eller mindre kontorer. Tilgjengelig for både vertikal og horisontal montering. Nå trenger du ikke et veggstativ eller skap til patchepanelet ditt.
237 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 22-1688
Denne mobile ruteren er velegnet for industriell bruk eller der DIN-skinne er spesielt praktisk.
4 350 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 22-1686
En stabil ruter med flere porter og to simkortsplasser gir denne modellen ytterligere en dimensjon i forhold til grunnmodellen 22-1584.
4 470 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 22-1684
En liten og fleksibel mobilruter for bruksområder som ikke trenger mange porter, men likevel krever en stabil ruter. Enheten har to porter og en plass til SIM-kort, og konfigurasjonsmulighetene gir sikker drift.
3 530 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1361
WireXpert 500 Fiber er instrumentet for deg som først og fremst trenger å teste, sertifisere og dokumentere fiber, men som også ønsker muligheten til å komplettere med tilsvarende muligheter også for kobbernett når behovet oppstår. Instrumentet er basert på den mest allsidige testplattformen som finnes, slik at du kan utvide med funksjonalitet og ytelse i den takten du trenger, opp til Cat8 / Klasse II og forbi.
112 680 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1371
12-1371 – WireXpert 500, komplett med veske
74 330 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-5180
Har du, eller kommer du til å få tilgang til 40G QSFP via switchen din, og ønsker du å komme lengre enn det QSFP-formatet tilbyr? Da har vi et veldig nyttig produkt.
11 110 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 04-4214
04-4214 – IP-klassifisert skjøteadapter for nettverk Cat6
69,50 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 35-0814
35-0814 - holder med fleksible bein
156 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 35-0813
35-0813 – sammenleggbart stativ for notebook
1 000 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4725
Med to fiber- (SFP) og to kobbertilkoblinger er denne switchen en god kandidat for å tappe av og koble videre eller som ren overgangsenhet mellom fiber og kobber i nettverket ditt.
4 240 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 90-2742
Stewart-kontakt har 50 my gullbelegg, noe som gjør at kontakten tåler flere sykluser. Kontakten er elektropolert, noe som forlenger levetiden og gir en bedre komplett overflate.
168 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4770
Den nye Webb-Smart switch-serien ECS2020 er utformet for å passe mindre bedrifter (SMB) og er en komplett løsning med enten 10 eller 28 porter, med eller uten PoE og med mulighet for å koble til fiber.
1 530 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4760
Switch med festevinger på sidene som kommer til å redusere installasjonstiden betydelig. Montering på vegg, under bord,i tak eller medieskap kan gjøres helt problemfritt.
226 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 04-4090
04-4090 – Setup.exe for enklere installasjoner
1 660 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 28-2022
28-2022 – MA8391-ETV, 12 mp (multi-Sensor), IK10, Remote Fokus
12 380 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 04-4150
04-4150 – Patchbox Plus+, ramme inkl. skinner og 6 stk. Patchcatch
2 150 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 04-4101
Patchbox, nå i en forbedret versjon med bedre konstruksjon og brukervennlighet. Patchbox PLUS+ er koblingspanelets Rolls Royce, et unikt produkt som hjelper deg med å spare tid og penger. Den samme praktiske all-in-one-løsningen for både kobber og fiber, men også skjermet, uskjermet, multimode og singlemode.
7 030 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4750
33-4750 - 1x10/100/1000TX, 1x1000FX SFP, PoE 15,4W
1 750 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 25-0566
25-0566 – Sender/mottaker, HDMI 2.0 4k, HDBaseT Cat5e/Cat6
6 200 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 25-0492
Konvertering mellom HDMI og Professional Broadcast-standarden SDI gir tapsfri, ukomprimert videoforlengelse, samt forgreining til flere HDMI-mottakere.
839 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 25-0381
HDMI 2.0 avtakbar fiber-hybridkabel som klarer 4K (4096 x 2160) ved 60 Hz (RGB & YCbCr : 4:4:4) og sender videoinformasjonen over fiber, men DDC/HDCP-informasjonen via kobber (koakskabel) og blir dermed den rimeligste måten å forlenge HDMI støyfritt over fiber opptil 100 m.
2 950 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 25-0371
HDMI 2.0 fiber-hybridkabelen som klarer 4K (4096 x 2160) ved 60 Hz (RGB og YCbCr : 4:4:4) og sender videoinformasjonen over fiber, men DDC/HDCP-informasjonen via kobber (koakskabel) og blir dermed den rimeligste måten å forlenge HDMI støyfritt over fiber opptil 100 m.
2 230 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 25-0573
25-0573 - HDMI Switch/Matrix 8x8 4K@60hz YUV4:4:4 19" låda
11 650 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 25-0622
25-0622-DisplayPort fiber Extender 4 k DP 1,2 100 m
15 010 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 25-0650
DisplayPort fiberforlenger 4K DP1.2 avtakbar hybridkabel 10–100 m
3 250 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 25-0623
25-0623 – DisplayPort-repeater forlenger 4K DP1.2
2 030 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-5047
Edgecore AS7312-54XS-switch er en Top-of-Rack (TOR) eller spine switch for datasenter med høy ytelse. I en kompakt 1U-design gir switchen line-rate L2 og L3 gjennom portene 48 x 25GbE SFP28 med 6 x 100GbE QSFP28 som støtter 48 x 10/25 GbE og 6 x 40/100 GbE-tilkoblinger.
105 880 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4740
Hvis du trenger to porter ut fra planlagt konverter, så har vi produktene for deg. Perfekt mellom kobber og fiber når du ikke ønsker å bruke mer aktivt utstyr for å få to RJ45-porter bak. Du kan raskt og enkelt forgreine fiberen i to retninger ved den kobberbaserte delen av nettverket.
714 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-0111
Veggskap som overleveringspunkt i fibernett der det er begrenset plass og verken gulvskap eller stativ fungerer.
1 980 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-1500
Flere tilkoblinger på samme overflate. MPO (Multi-fiber Puch ON) er et universelt kabelsystem for fibernett. Mer effektiv og enklere installasjon siden hver kontakt inneholder 12 eller 24 fibre.
898 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4809
33-4809 – QSFP28 LR4 LC, 1295/1300/1305/1310 nm, 10 km
11 600 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-0070
88-0070 – QSFP+ til SFP+-adapter, QSA-adapter
1 800 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-2234
88-2234 - QSFP28 ER4 100G, 1296-1309, Singlemode, 30 km LC
50 030 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-2239
100G til 100G med en passiv direct attach cable (DAC) når du skal koble sammen to QSFP28-porter. Sannsynligvis den enkleste måten å bruke 100G på.
2 750 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-3088
88-3088 – SFP+ 10G OTN 120 km Tunable DWDM ZR+ 80ch med FEC
38 990 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4814
33-4814 – QSFP+ LX4 40 Gbps, CWDM 2 km på SM, 150 m på OM3
6 290 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-0270
QSFP+ Direct Attach Cable til 4 x SFP+. Når du må koble sammen flere 10G-switcher til en 40G-switch.
1 030 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-0205
88-0205 – 10G SFP+ LR, 1310 nm, SM, 10 km, DDM
8 580 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-2300
Koble sammen QSFP28 100G med SFP28 25G med breakout direct attach cable (DAC).
3 420 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-2400
QSFP28 till 4xSFP28 Breakout Active Optical Cable (AOC) 100G
13 610 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-2500
QSFP28 AOC når du ønsker lav Bit Error Rate (BER). Til sammenligning er den optiske kabelens BER rundt en tusendel av den for kobberkabelen (DAC). Sagt litt enklere velger man mellom en feil hvert 100. sekund eller en hvert 100 000. sekund.
8 230 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-5045
33-5045 – 32 x 100 G QSFP28, 2 x 230 V AC, 6 x vifter port to power
133 790 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-5036
AS6712-32X gir deg 32 stk. 40G QSFP+-porter med kapasitet på 2,28 Tbps. Switchen har chip fra Broadcom BCM56850 Trident II og prosessor fra Intel Atom C2538.
79 900 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-6097
Edge-Cores bare metal AS5912-54X oppfyller dagens høye krav hos både datasenter og andre leverandører av data- og skytjenester.
106 840 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4720
Fra Edge-Core har vi alltid fått gode switcher som er tilpasset tiden. Det er også deres første DIN-monterte varianter for industriell bruk. Med et herdet ytre med arbeidstemperatur mellom –40 og 75 °C, og med varianter med 8–14 kobberporter med PoE og 2–4 SFP-plasser, burde disse variantene passe perfekt til mange bruksområder.
9 300 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4730
Fra Edge-Core har vi alltid fått gode switcher som er tilpasset tiden. Det er også deres første DIN-monterte varianter for industriell bruk. Med et herdet ytre med arbeidstemperatur mellom –40 og 75 °C, og med varianter med 6–8 kobberporter og 2–4 SFP-plasser, burde disse variantene passe perfekt til mange bruksområder.
7 000 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-0296
Programmerbar, nettverkstilkoblet I/O-kontroller for industriell IoT. Skap avanserte logiske kommandoer uten behov for programvare, skytjeneste eller annen spesiell programmering. Konfigureres direkte i nettleser eller gratis app. Kan fungere som masterkontrollenhet og overvåke 100 digitale innganger eller reléporter fra inntil 32 andre I/O-moduler.
2 880 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-3088
88-3088 – SFP+ 10G OTN 120 km Tunable DWDM ZR+ 80ch med FEC
38 990 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 28-2245
28-2245 – 2MP utendørs-minidome, Smart Stream II, Smart IR, 2,8 mm linse
3 040 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 28-2240
Vivotek CD8371-HNTV/HNVF2 er kameraer som er spesielt utviklet for fengselsmiljøer. Den unike designen gjør at kameraene enkelt kan monteres i hjørner med en vidvinkel på hele 108 grader, og de er også IK10+-klassifisert.
7 880 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 28-0950
28-0950 - IB8360W, 2MP trådlös, kompakt, Smart IR, Smart Stream II
1 590 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-0100
38-0100 – Smart og praktisk veggskap
2 250 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-0101
38-0101 – Smart sikkerhetsskap og arbeidsflate for laptop
2 480 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-0254
19-0254 – Relé (12 A @ 277 V AC, 30 V DC), DI (4–26 V DC) fire tempsensorer
1 830 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-0218
Tidsserveren gir meget høy nøyaktighet. Den innebygde GPS-mottakeren holder styr på 16 (32) ulike satellitter og gir i praksis en nøyaktighet som er bedre enn 3 mikrosekunder, selv når hensyn blir tatt til vanlige forsinkelser i nettverket. Ellers vil det vært 15 nanosekunder. Den passer derfor bra som sanntidskilde for ulike industrielle systemer med høye krav til nøyaktighet.
7 200 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 25-0561
HDMI-forlenger over partvinnet eller annen kabel – Videodistribusjon eksisterende kabel inntil 3800 m
2 560 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-2233
88-2233 – XFP DWDM Tunable, 88ch, C-Band, 80km
15 490 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-6097
Edge-Cores bare metal AS5912-54X oppfyller dagens høye krav hos både datasenter og andre leverandører av data- og skytjenester.
106 840 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-5036
AS6712-32X gir deg 32 stk. 40G QSFP+-porter med kapasitet på 2,28 Tbps. Switchen har chip fra Broadcom BCM56850 Trident II og prosessor fra Intel Atom C2538.
79 900 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 25-0623
25-0623 – DisplayPort-repeater forlenger 4K DP1.2
2 030 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1044
12-1044 - Optisk fibertester standard, m. LC/MU/FC/SC/ST Adapter
12 820 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1045
12-1045 - Fiber mikroskop med. Cleanset, LC/MU/FC/SC/ST Adapter
13 170 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 40-0812
40-0812 – 4-porters dobbel DP med USB2.0
9 400 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 40-0802
40-0802 – 4-port med doble DVI samt USB2.0
8 520 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 40-9929
40-9929 – 20 m x 122 cm rull ESD-matte
6 900 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 36-0200
36-0200 - 1,5kg VESA 75/100
889 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-0704
Kabelen gir maksimal dataoverføring og lading på grunn av den lavere kapasiteten i type A-kontakten i den ene enden, noe som innebærer maks. 15 W lading og 5 Gbs hastighet. Dermed følger den USB3.1Gen1 for 5 Gbps.
68,10 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-0700
05-0700 - 1m, hane till hana, svart
125 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-0380
19-0380 – UPS for 12 V produkter. Varsler via relé ved strømbrudd
1 400 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 27-0011
27-0011 – 32 GB USB 3.1 Gen1 / 5 Gbps
163 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-4150
En frittstående linjedetektor med hvitt IR-lys som gjør den nesten usynlig. I tillegg kamuflert som vanlig, elegant hagebelysning. Med frittstående linjedetektorer kan du «gjerde inn» hele tomten eller innkjørselen med et usynlig alarmgjerde. Inntil åtte detektorer kan kobles sammen for å dekke en strekning på hele 800 meter.
8 210 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 35-0874
35-0874 – 12 V-uttak/mobilholder
147 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4725
Med to fiber- (SFP) og to kobbertilkoblinger er denne switchen en god kandidat for å tappe av og koble videre eller som ren overgangsenhet mellom fiber og kobber i nettverket ditt.
4 240 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 35-0870
35-0870 – Mobilholder til frontrute
96,20 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 21-0270
21-0270 – USB-C strømtester, svart
290 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 21-0164
21-0164 – USB3.1 Gen2, 4 porter (2 x type C / 2 x type A)
842 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-1200
05-1200 – USB til Lightning, 1 m
58,40 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-1210
05-1210 – Lightning-Audio, 12 cm
58,40 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-1205
05-1205 – USB til mikro USB, 1 m
42,50 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 21-2030
Strømsett Raspberry Pi eller andre enheter med mikro-USB via PoE istedenfor separat strømforsyning. Vår smarte PoE-splitter gir deg 5 V mating på mikro-USB fra et RJ45-uttak med PoE. På den måten får du sikker sentral strømforsyning til alle enheter og slipper å stole på enkeltstående strømforsyninger.
120 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 21-2031
21-2031 – PoE til mini-USB 5 V / 2 A
120 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 21-2032
21-2032 – PoE til DC 2,1 mm 5 V / 2 A
120 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 21-2033
21-2033 – PoE til USB-hun 5 V / 2 A
120 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 21-0195
Utvid antall skjermporter, eller bruk den som konverter mellom USB 3.1 og DisplayPort, alternativt HDMI. Konverteren/hubben gir deg to ekstra skjermporter til for eksempel en ekstern skjerm eller en prosjektor. Den er liten, og strømforsynes via USB-porten, noe som gjør den praktisk å ha med i vesken.
855 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 16-1260
16-1260 – 2-port med DVI, USB, stereo-lyd
1 580 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 11-4300
Lås RJ45-kabel slik at du unngår unødvendige avbrudd i viktige sammenhenger. Kabellåsen er en type plasthylse som tres over RJ45-kontakten og låses med en spesialnøkkel. En smart måte å hindre avbrudd av kritiske tilkoblinger som IP telefon, overvåkningskameraene eller uttak og paneler i offentlige miljøer.
430 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-1279
Multikonvertereren gir utstyret ditt riktige forutsetninger uansett hva du går ut fra og hva du vil oppnå i overføringen. Bølgelengder og fibertype er nå ikke noe problem. Bare plugg i SFP/SFP + som du trenger så tar multikonvertereren seg av resten.
4 330 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-0441
Med EX61000A-serien får du en 10-porters plattform der du kan bruke opp til 100Mb på hver lenkeport og Gigabit på de to opplenkeportene.
5 580 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 36-0110
36-0110 - Sett med feste, lim og rengjøring
171 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 36-0112
36-0112-2 m,ulik-låsing, 5 mm galvanisert
191 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 22-1093
22-1093 - 4x10/100 Ethernet RJ45, 1xDSL RJ45 1-4 par
15 120 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter