Meny

Vare.nr 33-8001

Aktiv WDM-multiplexer 16 kanaler for video

33-8001 er en 16-kanalers aktiv bølgelengde-multiplexer primært for video. For å si det enklere gjør den at brukeren kan kombinere opptil 16 ulike datakilder via ett eneste fiberpar. Hver kanal kan kobles via fiber ved hjelp av Direktroniks’ SFP-moduler med FO, FOI eller TD, eller faktisk med de fleste SFP fra 155 Mbps opptil 3 Gigabit per kanal, og gir totalt opptil 48 Gbps. Les mer

Tilgjengelighet 0
Levering 2-10 dager
158 880 NOK eks. mva
  • Produktbeskrivelse

    Valgfri SFP som støtter SFP Multi Source Agreement (MSA) kan brukes, også kopper-basert og for Gigabit, 3G-SDI video, HDMI eller MADI. Den interne SFP har full 3 Gbps båndbredde, optimalisert for SMPTE-videosignaler. Generiske fiber-SFP kan vise begrensninger i overføringen av SMPTE-videosignaler fordi de har problemer med å opprettholde en kontakt DC-bias med SMPTE-kodede data.

    Funksjoner

    • 16-kanalers aktiv WDM
    • Kombinerer 18 kanaler i ett fiberpar
    • Hver kanal kan håndtere individuelt fra 155 Mbps til 3 Gbps
    • SMPTE-kompatibel, videooptimalisert for å støtte patologiske signaler
    • Hver kanal er i stand til individuelt å støtte multimode- eller singlemode-optikk, coax-forbindelser eller CAT5 og CAT6 via SFP-moduler
    • Redundant og hot swappable strømforsyning for stor pålitelighet

    Programmer

    • Campus (tilkobling rundt skolen)
    • Sikkerhet.
    • Datasentre
    • Kringkasting
    • Live A/V-produksjon
    • Telekomkonsolidering

    Eksempel på applikasjon

Alternativer for dette produktet