Meny

Nettverkstestere

Aktive filtre Tilbake til

Produkter

23
 
Med CableMaster 800 får du klassiske kabeltestfunksjoner kombinert med kraftige funksjoner for feilsøking, som IPv4/6 Ping, kabelsporing og PoE belastningstest. Sammen med rapportgeneratoren får du et godt og rimelig verktøy for feilsøking og dokumentasjon.
9 260 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Rimelig kabeltester og feilsøker CableMaster 500 er konstruert for å teste og måle lengdene på alle vanlige lavspenningskabler som finnes i dagens nettverk, video eller telefonsystemer. Den kartlegger også plassene for kabelendene ved å sende en tone på kabelen som kan spores med en tonesporer av typen CT15, eller ved å blinke med LED-lampen på portuttaket.
2 820 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
CableMaster 600 er kabeltesteren med funksjoner også for PoE, i tillegg til feilsøking og lengdemåling på både RJ45-nett og coax. Ekte TDR-måling gir avstand til oppdaget feil, og sammen med praktiske funksjoner på aktivt nett, er CableMaster 600 en utmerket følgesvenn i servicevesken.
7 480 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Adapter for å kunne identifisere hvordan kabler er koblet til Ethernet og koaksnett
1 550 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20101120
MPO polaritetstest
19 020 NOK eks. mva
Vare.nr 112-1229
Testinstrument for RJ45/RJ11
1 150 NOK eks. mva
Vare.nr 112-1232
Pocket LAN tester
675 NOK eks. mva
 
NetXpert XG2 erstatter XG-modellene. NetXpert er et avansert system for å teste og kvalifisere kapasiteten i datanettet ditt opptil 10 Gbps og gir deg kraftige verktøy ved kontroll av nettverk på både Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac), kobber og fiber. Et smart og allsidig instrument for nettverksteknikeren som vil kunne gjennomføre akutt feilsøking på fiber eller kobber og kvalifisering – og som vil kunne dokumentere resultatene. NetXpert XG tilbyr både SFP/SFP+ og RJ45-tilkobling og kan også brukes over Wi-Fi. Støtter standard: TIA-568, ISO-11801, ISO-14763
54 580 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
WireXpert 500 Fiber er instrumentet for deg som først og fremst trenger å teste, sertifisere og dokumentere fiber, men som også ønsker muligheten til å komplettere med tilsvarende muligheter også for kobbernett når behovet oppstår. Instrumentet er basert på den mest allsidige testplattformen som finnes, slik at du kan utvide med funksjonalitet og ytelse i den takten du trenger, opp til Cat8 / Klasse II og forbi.
115 670 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20101531
GLXSS SE Smart Glass
16 850 NOK eks. mva
 
WireXpert 4500 er flaggskipet blant sertifiseringsinstrumenter, med en kapasitet som overgår dagens strengeste krav for Cat.8 / Klasse II på 2500 MHz. En fremtidssikker testplattform som kan håndtere både kobber og fiber – i dag og i fremtiden.
101 950 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 112-1371
WireXpert 500, komplett med veske
77 460 NOK eks. mva
 
Når man skal analysere trafikken i et trådløst nettverk, må man først fange inn data. WaveXpert, en flerkanals lytter, eller «sniffer», lar deg fange, lagre og analysere både data og administrasjons- og kontrollsignaler på en svært enkel måte. Som en frittstående enhet, koblet til din bærbare datamaskin, kan du lytte på opptil åtte kanaler samtidig, og analysere dem med Wireshark i ettertid.
34 410 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20109543
LAN ID identifiserer aktive porter
2 110 NOK eks. mva
Vare.nr 20100475
Dubbla NetXpert XG-10G
87 050 NOK eks. mva
 
LanExpert fra Psiber tester og sertifiserer kabelnett, analyserer nettverk og protokoller i tillegg til at den kan generere trafikk for stress- og belastningstester. Velg LanExpert, så får du støtte for både IPv4 og IPv6, trafikkgenerator, stresstest, datafangst, MAC-kloning og overlegen VoIP-detektering blant mye annet.
31 640 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20104350
850/1300/1310/1550 nm
119 470 NOK eks. mva
Vare.nr 20110223
MPO Visual Fault Locator
9 610 NOK eks. mva
 
Test og kvalifiser fibermoduler fra 100 Mbps til 100 Gbps med iBERT X1 for kvalitetssikring og evaluering av QSFP28, QSFP og vanlig SFP. Denne kompakte testeren kobles til USB-porten, og i tillegg til BERT gir den også alt DDMI-innhold og serienummer, og den har innebygd firekanalers effektmåler for full analyse av fibermodulen.
52 100 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter