Meny

Kabeltester & CCTV-tester

Produkter (21)

Aktive filtre Tilbake til

Produkter
21
Vare.nr 09-5150
Veske med LAN-tester, klemtang, avisolerer og IDC-verktøy
197 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 09-5160
Proffverktøy for RJ45 med avisolering og kapping
636 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1044
Optisk fibertester standard, m. LC/MU/FC/SC/ST Adapter
12 200 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 21-0270
USB-C strømtester, svart
275 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1050
Et brudd på en fiberkabel, en dårlig sveis eller bare en altfor skarp bøyning kan være nesten umulig å finne uten et avansert instrument. Feilfinneren er et lettbrukt og feltmessig instrument.
1 400 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1040
Med inspeksjonsmikroskopet ser du raskt om det finnes smuss igjen på kontakten etter første rengjøringsomgang. Takket være den spesielle lyssettingen fra en innebygd LED-lampe fremtrer også riper eller andre defekter.
4 260 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1015
MM 850/1300nm, SM 1310/1550
4 560 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1290
Testinstrument for CCTV og LAN inkl. multimeter
15 240 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-0100
CableEye er et avansert verktøy for å teste, dokumentere, feilsøke, analysere og lage kabler. Et utmerket hjelpemiddel i kvalitetsarbeidet, ved leveringskontroller og nærmet uunnværlig for foretak som lager eller forbruker kabler.
13 970 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1045
Fiber mikroskop med. Cleanset, LC/MU/FC/SC/ST Adapter
12 540 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1065
Fiberidentifikator med retningsangivelse for singlemode
5 110 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1280
ST1000 fra Paralan er den første og hittil eneste håndholdte kabeltesteren på markedet som tester at kabelen oppfyller SCSI-standarden i sin helhet. I motsetning til enkle kontakttestere utfører ST1000 en fullstendig test.
6 050 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1010
0-1625nm FC kontakt og adaptere for LC, SC, ST
6 440 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 14-1060
Nullmodem 25 pol han til 25 pol hun
15,90 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1020
Solid effektmåler får både data som kabel-TV-nett på singel eller multimode fiber. Stor og tydelig bakbelyst display som gjør det lett å jobbe selv i dårlig belysning.
2 440 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-2700
For optisk testing av 40 GbE og 100 GbE har vi produsert 12- og 24-fibers loopback-adaptere for MPO/MTP-kontakt. De brukes først og fremst til test- og måleprosedyrer i datasenteret eller laboratorie- og produksjonsmiljøer.
439 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 08-2360
Multilink - enklere og raskere
108 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 14-1033
RJ45 hun 8/8 til hun 8/8
0 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1060
CWDM effektmåler 18 kanaler
39 240 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-2690
Effektiviser testmiljøet ditt ved hjelp av loopback-adaptere. Da slipper du usikkerheten som vanlige patchkabler gir når man lett blander sammen testkabler med vanlige og dermed får uønskede variasjoner i resultatene.
108 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1030
Fibernettets ekkolodd, OTDR (Optical Time-Domain Reflectometer), er et uvurderlig verktøy ved feilsøking og dokumentasjon av et fibernett. Vanligvis en svært dyrt og komplisert instrument. Vårt instrument senker kunnskapslisten gjennom raske og lettstartede autotester, uten å unnta mulighetene for egne manuelle analyser.
52 200 NOK
Finnes i flere varianter