Meny

Kabeltester & CCTV-tester

Aktive filtre Tilbake til

Produkter

31

Modell fiberkabel

Vis mer

MM/SM

Vis mer

OM

Vis mer

Effekt/Standard

Vis mer

PoE miljø

Vis mer

PoE funksjon

Vis mer
 
Et brudd på en fiberkabel, en dårlig sveis eller bare en altfor skarp bøyning kan være nesten umulig å finne uten et avansert instrument. Feilfinneren er et brukervennlig feltinstrument.
1 090 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20108540
Kabeltester alt-i-ett
7 150 NOK eks. mva
Vare.nr 20103056
Fiberidentifierare med felfinnare
4 200 NOK eks. mva
Vare.nr 112-1142
Fiber Checker – SM og MM
2 340 NOK eks. mva
Vare.nr 20101293
Lengdemåler for kobberkabel
6 360 NOK eks. mva
Vare.nr 112-1010
850-1625nm FC kontakt og adaptere for LC, SC, ST
5 660 NOK eks. mva
 
Fibernettets ekkolodd, OTDR (Optical Time-Domain Reflectometer), er et uvurderlig verktøy ved feilsøking og dokumentasjon av et fibernett. Vanligvis en svært dyrt og komplisert instrument. Vårt instrument senker kunnskapslisten gjennom raske og lettstartede autotester, uten å unnta mulighetene for egne manuelle analyser.
65 880 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20100354
Instrument/tester for kameraovervåkning, PoE, IPC, Wi-Fi
4 200 NOK eks. mva
Vare.nr 20101136
Singlemode og multimode
7 830 NOK eks. mva
Vare.nr 112-1045
Fibermikroskop med Cleanset, LC/MU/FC/SC/ST-adapter
20 750 NOK eks. mva
 
CableEye er et avansert verktøy for å teste, dokumentere, feilsøke, analysere og lage kabler. Et utmerket hjelpemiddel i kvalitetsarbeidet, ved leveringskontroller og nærmet uunnværlig for foretak som lager eller forbruker kabler.
17 930 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Solid effektmåler får både data som kabel-TV-nett på singel eller multimode fiber. Stor og tydelig bakbelyst display som gjør det lett å jobbe selv i dårlig belysning.
2 830 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
5 960 NOK eks. mva
94 860 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 112-1060
CWDM effektmätare 18 kanaler
49 520 NOK eks. mva
Vare.nr 114-1060
Nullmodem 25 pol han til 25 pol hun
19,30 NOK eks. mva
Vare.nr 20102359
USB-analyse
20 400 NOK eks. mva
Vare.nr 112-1015
MM 850/1300nm, SM 1310/1550
5 660 NOK eks. mva
Vare.nr 112-1290
Testinstrument for CCTV og LAN inkl. multimeter
17 200 NOK eks. mva
48 570 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter