Meny

Kabeltester & CCTV-tester

Produkter (27)

Aktive filtre Tilbake til

Produkter

27

Modell fiberkabel

Vis mer

MM/SM

Vis mer

OM

Vis mer

Effekt/Standard

Vis mer

PoE miljø

Vis mer

PoE funksjon

Vis mer
 
CableEye er et avansert verktøy for å teste, dokumentere, feilsøke, analysere og lage kabler. Et utmerket hjelpemiddel i kvalitetsarbeidet, ved leveringskontroller og nærmet uunnværlig for foretak som lager eller forbruker kabler.
17 150 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20101136
Singlemode og multimode
7 550 NOK eks. mva
Vare.nr 112-1142
Fiber Checker – SM og MM
2 140 NOK eks. mva
 
Solid effektmåler får både data som kabel-TV-nett på singel eller multimode fiber. Stor og tydelig bakbelyst display som gjør det lett å jobbe selv i dårlig belysning.
2 730 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 112-1015
MM 850/1300nm, SM 1310/1550
5 460 NOK eks. mva
Vare.nr 112-1065
Fiberidentifikator med retningsangivelse for singlemode
6 310 NOK eks. mva
 
Et brudd på en fiberkabel, en dårlig sveis eller bare en altfor skarp bøyning kan være nesten umulig å finne uten et avansert instrument. Feilfinneren er et lettbrukt og feltmessig instrument.
941 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Det prisgunstige fire-i-ett OTDR-instrumentet inneholder også en feilsøker, effektmåler og lyskilde. Et svært kompakt multimeter for fiberinstallatøren, som ikke bare erstatter fire instrumenter, men også byr på lagring og rapportering via programvare. Solid skjerm, beskyttende veske og rask oppstart gjør dette til det perfekte verktøyet for de fleste oppgaver ute i felt.
9 550 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 112-1150
Baseenhet, uten SFP-modul
1 540 NOK eks. mva
 
Fibernettets ekkolodd, OTDR (Optical Time-Domain Reflectometer), er et uvurderlig verktøy ved feilsøking og dokumentasjon av et fibernett. Vanligvis en svært dyrt og komplisert instrument. Vårt instrument senker kunnskapslisten gjennom raske og lettstartede autotester, uten å unnta mulighetene for egne manuelle analyser.
64 060 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 112-1045
Fiber mikroskop med. Cleanset, LC/MU/FC/SC/ST Adapter
15 390 NOK eks. mva
Vare.nr 112-1010
850-1625nm FC kontakt og adaptere for LC, SC, ST
5 460 NOK eks. mva
Vare.nr 108-2360
Multilink - enklere og raskere
131 NOK eks. mva
Vare.nr 112-1044
Optisk fibertester standard, m. LC/MU/FC/SC/ST Adapter
14 970 NOK eks. mva
 
Effektiviser testmiljøet ditt ved hjelp av loopback-adaptere. Da slipper du usikkerheten som vanlige patchkabler gir når man lett blander sammen testkabler med vanlige og dermed får uønskede variasjoner i resultatene.
132 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 112-1239
Komradio och ljuskälla, 1 par
12 120 NOK eks. mva
 
Med inspeksjonsmikroskopet ser du raskt om det finnes smuss igjen på kontakten etter første rengjøringsomgang. Takket være den spesielle lyssettingen fra en innebygd LED-lampe fremtrer også riper eller andre defekter.
5 040 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Start- og stoppkabelen for OTDR-målinger gjør det mulig for instrumentet å se og måle på den første og siste tilkoblingen i en lenke. Vår modell er godt innkapslet og kan fortsette å være det selv under måling, siden endene kan ledes ut av kapslingen mens resten av kabelen ligger igjen. Når du er ferdig, oppbevarer du endene på innsiden, slik at du får en mer slitesterk emballasje.
3 060 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
For optisk testing av 40 GbE og 100 GbE har vi produsert 12- og 24-fibers loopback-adaptere for MPO/MTP-kontakt. De brukes først og fremst til test- og måleprosedyrer i datasenteret eller laboratorie- og produksjonsmiljøer.
539 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 112-1145
Effektmåler SFP/MPO
55 750 NOK eks. mva