Meny

Vare.nr 33-2403

SFP BiDi WDM Singlemode SC 20 km (LX) 1,25 Gbps Industriell

SFP Gigabit for simplex-fiber med sendende (TX) 1550 nm og mottakende (RX) 1310 nm med større temperaturområde for industrielle oppgaver. Les mer

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet 0
Levering 2-10 dager
448 NOK eks. mva
  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    SFP
    Interface
    Singlefiber
    Range
    20
    Data rate
    1.25Gbps
    Connector
    SC
    Temperature SFP
    -40°/+85°

Alternativer for dette produktet