Meny

Vare.nr 133-5045

Wedge 100-32X, 32 x 100 G QSFP28 for datasenter

Wedge 100-32X er resultatet av samarbeidet mellom Edge-Core og Facebook i organisasjonen Open Compute Project. Facebook satte selv sammen designen basert på ønsker, og Edge-Core utviklet switchen som nå kan tilbys på markedet. Les mer

Tilgjengelighet 0
Levering 2-10 dager
136 990 NOK eks. mva
  • Lære mer

  • Teknisk spesifikasjon

    Rate
    100G
  • Produktbeskrivelse

    Wedge 100-32X er resultatet av samarbeidet mellom Edge-Core og Facebook i organisasjonen Open Compute Project. Facebook satte selv sammen designen basert på ønsker, og Edge-Core utviklet switchen som nå kan tilbys på markedet.

    Switchen har 32 stk. 100 GbE QSFP28-porter, 5 stk. vifter og 2 stk. redundante, belastningsbalanserte strømforsyninger. Videre har switchen velkjente komponenter fra både Broadcom (BCM56960 Tomahawk 3.2 Tbps) og Intel (Atom C2538 CPU).

    • Bare Metal Top of rack-switch for datasenter
    • Åpen maskinvaredesign fra Facebook og Open Compute project.
    • 19" eller 21", kan monteres i rack
    • 32 x 100 GbE QSFP28-porter på bare 1U.
    • console, management og USB-porter på siden av switchen
    • Forhåndsinstallert med ONIE, som lar deg velge operativsystem
    • Støtte Cumulus Networks – Cumulus Linux
    • Støtter Open Compute Project – Open Network Linux
    • Støtter SnapRoute – FlexSwitch

    Gjør som Facebook – bruk Edge-Cores Wedge 100–32X.

    http://www.opencompute.org/about/

Alternativer for dette produktet

Vare.nr 188-2239
100G til 100G med en passiv direct attach cable (DAC) når du skal koble sammen to QSFP28-porter. Sannsynligvis den enkleste måten å bruke 100G på.
2 170 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 188-2300
Koble sammen QSFP28 100G med SFP28 25G med breakout direct attach cable (DAC).
3 080 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4610
MPO, DDMI, 100 m
1 670 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4809
QSFP28 LR4 LC, 1295/1300/1305/1310 nm, 10 km
9 950 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4372
QSFP+ passive direct-attach (DAC) er den billigste måten å krysskoble mellom utstyr over korte avstander.
748 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 188-0270
QSFP+ Direct Attach Cable til 4 x SFP+. Når du må koble sammen flere 10G-switcher til en 40G-switch.
1 000 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-3962
QSFP+ eller Quad SFP+ er en 4-kanas 10Gbps-modul for 40Gbps trafikk på Ethernet, Fiber Channel og QDR Infiniband. I denne utformingen for multimode og for 10GBase-SR4 når du ca 100m på OM3-fiber og 150m på OM4.
888 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4248
10GBase-SR (short reach) bruker 850 nm bølgelengde og gir 10 Gbps over en multimode-fiber.
337 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4808
10 Gigabit Ethernet på kobber kan etter lang ventetid nå brukes på SFP+. De fleste merkeprodusenter har ikke dette i sitt eget utvalg og derfor identifiserer denne seg som en SFP+ SR for å fungere korrekt.
1 170 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4240
10GBase-LR (long reach) for singlemode 20km bruker 1310nm bølgelengde. På avstand kortere enn 1km bør man bruke en demper på ca 2-3dB for å ikke risikere skade på mottakerens krets.
517 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4518
1550nm, CDR
10 730 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 117-1143
MPO kabler er en praktisk løsning når behovet for stadig større båndbredde har økt i datasenteret. En effektiv måte å levere 40 Gb og 100 Gb med høy ytelse. MPO-4xLC duplex består av 8 fiber og er den vanligste koblingen hvis man vil direktekoble mellom QSFPer og SFP+/XFP uten å gå via MPO-kassettene.
1 350 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 117-1327
Multimode er kostnadseffektivt for installasjoner der lengden ikke overstiger flere hundre meter. OM3 kreves for å nå makslengden 300 meter på 10 Gbit og er også tilpasset for 40 G og 100 G. Hver Direktronik-fiber gjennomgår en manuell 3D interferometertest som garanterer glasskjernens sentrering, slik at overføringsegenskapene optimaliseres. Det gir jevnt høy kvalitet, slik at du slipper komplisert feilsøking og kostbar etterservice.
70,60 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 117-1600
Multimode er kostnadseffektivt for installasjoner der lengden ikke overstiger flere hundre meter. OM4 fiber er nødvendig for å oppnå makslengden 550 m for 10 Gbit Ethernet, og er også tilpasset for 40G og 100G. Hver Direktronik-fiber gjennomgår en manuell 3D interferometertest som garanterer glasskjernens sentrering, slik at overføringsegenskapene optimaliseres. Det gir jevnt høy kvalitet, slik at du slipper komplisert feilsøking og kostbar etterservice.
72,50 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 117-1180
Multimode er kostnadseffektivt for installasjoner der lengden ikke overstiger flere hundre meter. OM4 fiber er nødvendig for å oppnå makslengden 550 m for 10 Gbit Ethernet, og er også tilpasset for 40G og 100G. Hver Direktronik-fiber gjennomgår en manuell 3D interferometertest som garanterer glasskjernens sentrering, slik at overføringsegenskapene optimaliseres. Det gir jevnt høy kvalitet, slik at du slipper komplisert feilsøking og kostbar etterservice.
58,20 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter