Meny

Vare.nr 33-6095

AS5812-54 – 48 porter 10GbE RJ45 eller SFP+, samt 6 x 40G QSFP+

AS5812 er en perfekt top of rack-switch som leverer Layer 2 og Layer 3 over 48 x 10GbE-porter og 6 x 40GbE uplinker. Avhengig av hvilken variant du velger, har AS5812 både kobber (RJ45) og fiberinterface (SFP+) når det kommer til 10GbE-portene. For uplinkene brukes QSFP, der hver port støtter 40 GbE. Les mer

Varianter

Tilgjengelighet 0
Levering 2-10 dager
101 070 NOK eks. mva
  • Teknisk spesifikasjon

    Rate
    10G
  • Dokumenter

  • Produktbeskrivelse

    AS5812 er en perfekt top of rack-switch som leverer Layer 2 og Layer 3 over 48 x 10GbE-porter og 6 x 40GbE uplinker. Avhengig av hvilken variant du velger, har AS5812 både kobber (RJ45) og fiberinterface (SFP+) når det kommer til 10GbE-portene. For uplinkene brukes QSFP, der hver port støtter 40 GbE.

    ONIE – Open Network Install Environment

    Stichen leveres med forhåndsinstallert programvare (ONIE) som lar deg velge NOS (Network operating system) blant de som er testet med switchen.

    Tredjeparts-NOS gjør at bedriften kan fokusere på selve programvaremiljøet uansett hvilken type switch dere velger. Du trenger ikke å binde deg opp, slik man vanligvis må, i switchprodusentens egne måter å lage programmiljøer på, og isteden kan bedriften din bli spesialister på den NOS-en dere velger å bruke. Det gjør at switchens produsent blir sekundær, naturligvis med de strenge kravene som bedriften din stiller til en switch ved innkjøp. Konseptet kalles Bare metal og frigjør deg fra de større, ledende switchprodusentenes avtaler, som ofte stiller krav til deg som bruker for at de skal gi full brukerstøtte. Disse alternativene kan du velge blant ved oppstart av switchen og med ONIE:

    Cumulus Networks – Cumulus Linux
    Big Switch Networks – Big Monitoring Fabric
    Big Switch Networks – Big Cloud Fabric
    IP Infusion – OcNOS
    Open Compute Project – Open Network Linux
    Pica8 – PicOS
    SnapRoute – FlexSwitch

    • Forwarding rate på 720 Gbps
    • Øvrige porter med styring via Ethernet RJ45 console samt USB-port
    • Støtte for VXLAN og NBGRE tunneling support ved virtualisering
    • Støtte for å bytte en av de fem viftene under drift, med
    • mulighet for å velge rotasjonsretning.

Alternativer for dette produktet

Vare.nr 33-3962
QSFP+ eller Quad SFP+ er en 4-kanas 10Gbps-modul for 40Gbps trafikk på Ethernet, Fiber Channel og QDR Infiniband. I denne utformingen for multimode og for 10GBase-SR4 når du ca 100m på OM3-fiber og 150m på OM4.
1 310 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4576
QSFP+ eller Quad SFP+ er en 4-kanas 10Gbps-modul for 40Gbps trafikk på Ethernet, Fiber Channel og QDR Infiniband. I denne utførelsen for singlemode og 10GBase-LR4 når du ca 10km.
5 850 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4372
QSFP+ passive direct-attach (DAC) er den billigste måten å krysskoble mellom utstyr over korte avstander.
1 200 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-0270
QSFP+ Direct Attach Cable til 4 x SFP+. Når du må koble sammen flere 10G-switcher til en 40G-switch.
1 030 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-3049
SFP+ DAC Direct Attach Cable er et produkt som kan brukes som kortere patchkabel istedenfor dyrere SFP+ med laser og fiberkabel, og du får hastigheter opp til 10 Gbps. Hvis du vil konfigurere med ulike konfigurasjoner på side A og side B, så ta kontakt, vi løser det.
342 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4248
10GBase-SR (short reach) bruker 850 nm bølgelengde og gir 10 Gbps over en multimode-fiber.
342 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter