Meny

Vare.nr 33-4750

Mediakonverter, Gigabit med PoE og SFP

Mediakonverter med Poe er praktisk når du ønsker å omdanne signalet mellom fiber og kobber samtidig som du har behov for å strømforsyne bakenforliggende utstyr via kobberkabelen. Les mer

Tilgjengelighet 27
Levering 1-2 dager
  • Teknisk spesifikasjon

    Rate
    10/100/1000Base
    Interface
    SFP
    Interface
    SFP
    PoE
    Ja
    Power input
    5V DC
  • Dokumenter

  • Produktbeskrivelse

    Mediakonverter med Poe er praktisk når du ønsker å omdanne signalet mellom fiber og kobber samtidig som du har behov for å strømforsyne bakenforliggende utstyr via kobberkabelen.

    Vanlig utstyr som kan kreve strømforsyning, er trådløse tilgangspunkter og kameraer, for å nevne noen av enhetene som trenger PoE. Kompatibel i samsvar med standarden IEEE802.3at/af for PSE (Power sourcing Equipment), som gir strøm til utstyr eller såkalte PD-enheter (Powered device). Omformeren registrerer også tilkoblede PD-enheter og har mulighet ti enkelte overvåkningsfunksjoner.

    Monteringsbøylene på siden gjør det veldig enkelt å montere enheten mot den flaten som er tilgjengelig.

    Vi har valgt å lage enheten med SFP-port, noe som gir en smidig og allsidig løsning. Velg deretter SFP-modul som passer til din fibertype. Legg merke til at på bildet ser den hvit ut, men i virkeligheten er den sølvfarget.

Alternativer for dette produktet

Vare.nr 33-4123
En SFP (small form-factor pluggable optical transceiver) Gigabit LX som gir Gigabit-hastighet opp til 20km på singlemode-fiber.
316 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4129
33-4129 - 850nm, 550m
268 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4129
33-4129 - 850nm, 550m
268 NOK
Finnes i flere varianter