Meny

Vare.nr 20101873

Industriell konverter, SFP, doble RJ45 samt PoE 60 W

Industriell konverter i minst mulig format mellom fiber og kobber, som også ved hjelp av PoE leverer strøm til tilkoblet endeutstyr med maksimalt 60 W per port. Med SFP-tilkoblingen kan du både bruke 100Base og 1000Base-optikk basert på fibernettverkets forutsetninger, noe som gjør enheten allsidig. Videre har du to RJ45-porter som brukes til å sende data og til å forsyne endeutstyret med strøm. Enheten klarer High PoE/PoE++ (IEEE802.3bt) opptil 60 W og kan for eksempel drive PTZ-kameraer eller smart belysning. Les mer

Tilgjengelighet 9 st
Levering 1-2 dager
1 840 NOK eks. mva

Alternativer for dette produktet

 
SFP-er for opptil 155 Mbps brukes først og fremst innenfor synkron dataoverføring med standarder for SDH STM-1 (Sonet OC-3) men passer også for asynkron ATM og 100 Mbps Ethernet i samsvar med 100Base-FX.
171 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP-er for opptil 155 Mbps brukes først og fremst innenfor synkron dataoverføring med standarder for SDH STM-1 (Sonet OC-3) men passer også for asynkron ATM og 100 Mbps Ethernet i samsvar med 100Base-FX. Ta kontakt med oss
212 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP-er for opptil 155 Mbps brukes først og fremst innenfor synkron dataoverføring med standarder for SDH STM-1 (Sonet OC-3) men passer også for asynkron ATM og 100 Mbps Ethernet i samsvar med 100Base-FX.
379 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP-er for opptil 155 Mbps brukes først og fremst innenfor synkron dataoverføring med standarder for SDH STM-1 (Sonet OC-3) men passer også for asynkron ATM og 100 Mbps Ethernet i samsvar med 100Base-FX. Ta kontakt med oss
192 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Temperaturbestandig Gigabit SFP som støtter 1000Base-LX for avstander opp til 20 km. Denne kan du bruke til industrielle oppgaver med temperaturer fra –40 og opp til 85 grader.
533 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-2356
1310 nm, DDMI, –40/+85 °C
576 NOK eks. mva
 
Temperaturbestandig SFP for Gigabit-hastighet over multimode-kabling.
423 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
476 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter