Meny

Vare.nr 133-0691

Herdet ikke-administrert svitsj 6/8 porter (-40/+75C)

Dette er svitsjen for de av dere som er på utkikk etter et alternativ med høye EMI krav. Med en temperatur motstand under drift mellom -40 til + 75 c og sertifiseringer for både IEC61850 og IEE1613 står svitsjen seg godt og er ideell for bruk i kraft og energianlegg og i andre elektrostatisk forhold. Les mer

Tilgjengelighet webshop 1 st
Levering 1-2 dager
4 180 NOK eks. mva
  • Produktbeskrivelse

    For kraft og energi fasiliteter

    Dette er svitsjen for de av dere som er på utkikk etter et alternativ med høye EMI krav. Med en temperatur motstand under operasjonen mellom -40 til + 75 c og sertifiseringer for både IEC61850 og IEE1613 står svitsjen seg godt og er ideell for bruk i kraft og energianlegg og i andre elektrostatisk forhold.

    Mange portkonfigurasjoner

    Svitsjen er tilgjengelig med en rekke ulike portkonfigurasjoner og alternativ for fibertilkoblingene kan også velges for både multimode, singelmode, WDM men også kontakttypen kan velges med både SC, LC og ST. Hvis du ikke finner konfigurasjonen du er på utkikk etter, åpne dataarket koblingen nederst eller kontakt oss på valgfri måte så hjelper vi deg gjerne!

  • Teknisk spesifikasjon

    Managed
    Unmanaged
    Extended temp
    -40/+75
    Form factor
    DIN
    Total amount ports *
    8
    Port rate
    10/100
  • Dokumenter

Alternativer for dette produktet