Meny

Vare.nr 33-0559

Industriell ikke-administrert 24x 10/100/1000BASE-T med kombo SFP

For deg som trenger en rackmontert svitsjløsning for både RJ45 og SFP der svitsjen er mye mer slitesterk enn standardløsningen. Les mer

Varianter

Tilgjengelighet 0
Levering 2-10 dager
5 980 NOK eks. mva
  • Teknisk spesifikasjon

    Rate
    10/100/1000Base
    Interface
    SFP
    Temperature
    -10/+60C
    Ports
    24
  • Produktbeskrivelse

    For deg som trenger en rackmontert svitsjløsning for både RJ45 og SFP der svitsjen er mye mer slitesterk enn standardløsningen.

    EtherWANs EX39924-serie er en plattform der du har 24x10/100/1000Base-T. De to variantene som er tilgjengelige varierer i antall porter med dobbel funksjon hvor porten enten kan brukes for kobber tilkobling (RJ45) eller Gigabit SFP kobling til fiber. Komboporten fungerer som tilkoblingen slik at når det ene tilkoblingsvalget er belastet, kan ikke det andre brukes på den individuelle porten. Svitsjene tilbyr seksten eller fire slike komboporter.

    Fordelen med dette er at du oppnå ønskelig fleksibilitet ved ikke å måtte bestemme antall kobber eller fiber porter. En annen fordel viser seg når du trenger flere svitsjer og vil bruke samme plattform, men behovet for fiber og kobber tilkoblinger er forskjellige. Trenger vi engang nevne Etherwans førsteklasses kvalitet?

    Etherwan EX33924

    • Temperaturmotstandig, klarer -10C til 60C i drift (testet i -20C til 70C)
    • Testet for vibrasjon, slag samt fall i en IP30-innkapsling
    • Støtter Jumboframes opp til 16379 bytes
    • Tilkobling til fiber skjer via 4 eller 16 stk. combo (RJ45/SFP)
    • Vidteløs design og 1U gir minst mulig rackmontering

Alternativer for dette produktet

367 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-2346
Temperaturbestandig SFP for Gigabit-hastighet over multimode-kabling.
392 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-2351
Temperaturbestandig Gigabit SFP som støtter 1000Base-LX for avstander opp til 20 km. Denne kan du bruke til industrielle oppgaver med temperaturer fra –40 og opp til 85 grader.
421 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-2356
33-2356 – 1310 nm, DDMI, –40/+85 °C
534 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter