Meny

Vare.nr 133-4792

IP-40-klassifisert Gigabit-switch med smart DIP-bryterstyring (–40/+85C)

Switchen er Gigabitbasert og gir fire RJ45-porter og mulighet til å koble til Gigabit-fiberlenke via de to SFP-sporene. Ved hjelp av DIP-bryterens funksjoner kan du konfigurere RJ45-portene sli kat du overgår den tradisjonelle funksjonelle maksgrensen på 100 meter som gjelder for nettverkskabel. Les mer

Tilgjengelighet 29
Levering 1-2 dager
1 700 NOK eks. mva

Alternativer for dette produktet

 
Temperaturbestandig Gigabit SFP som støtter 1000Base-LX for avstander opp til 20 km. Denne kan du bruke til industrielle oppgaver med temperaturer fra –40 og opp til 85 grader.
561 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Temperaturbestandig SFP for Gigabit-hastighet over multimode-kabling.
446 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter