Meny

Vare.nr 20113781

Industriell POE-switch som strømforsynes via PoE++, med fire porter og to SFP

Denne switchen er designet for å levere PoE til IP-enheter som er utplassert der det ikke er tilgang til strøm. Det rekker med en Ethernet-kabel. Å bruke denne enheten eliminerer også tiden og kostnaden for elektriske installasjoner. Industriell switch med fire porter, som strømforsynes via PoE+-injektor eller -switch. Les mer

Tilgjengelighet webshop 0 st
Levering 2-10 dager
4 950 NOK eks. mva
  • Produktbeskrivelse

    Enheten har fire Gb POE-porter, én POE inn for strømforsyning av switch samt to 100/1000X SFP-porter. Enheten strømforsynes med for eksempel en POE-injektor med 95 W (medfølger ikke), noe som gir de fire PoE-portene et budsjett på opptil 71 W takket være PoE Pass-through-funksjonen som kan motta strøm og data fra en annen PoE-enhet og la slippe den gjennom. En pålitelig og robust enhet som tåler vibrasjoner og støt samt et bredt temperaturområde, slik at den kan brukes i en rekke krevende miljøer. 

    • 1 stk. IEEE 802.3bt (PoE++) PD PoE-port som strømforsynes med
      95 W effekt
    • 4 stk. PSE PoE-porter, PoE Power Budget opptil 71 watt
    • 2 stk. 100/1000BASE-X SFP-plasser til SFP
    • POE-forlenger: Krever ikke AC-adapter, drives av
      PoE-switch eller PoE-injektor (medfølger ikke)
    • Støtter installasjon av DIN-skinne
    • Kompakt vifteløs design unngår overoppheting
    • IP40 robust og solid metallhus
    • –40 til +80 °C driftstemperatur

     

  • Lære mer

  • Teknisk spesifikasjon

    Interface
    RJ45/SFP
    PoE
    90W
    Drift temp
    -40/+80
    Montering
    DIN
    Strömstyrka
    POE 95W
    Antal portar
    6
    Max hastighet
    1Gb
  • Dokumenter

Alternativer for dette produktet

Vare.nr 20113967
4x Gb PoE++ portar, 1x10/100/1000Base-TX,1st1000 Base-X SFP
1 940 NOK eks. mva
Vare.nr 20101867
PoE++ Injektor, 10/100/1000Base-T, 90 W ut, 48–57 V inn
1 980 NOK eks. mva
Vare.nr 20109951
802.3af/at/bt, 10/100/1000 Mbps, 230 V AC inn, 56 V DC ut
1 470 NOK eks. mva
 
Temperaturbestandig Gigabit SFP som støtter 1000Base-LX for avstander opp til 20 km. Denne kan du bruke til industrielle oppgaver med temperaturer fra –40 og opp til 85 grader.
411 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Temperaturbestandig SFP for Gigabit-hastighet over multimode-kabling.
276 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter