Skriv inn din e-post
Meny
Finn blant alle våre produkter
Produkter
Finn blant alle våre produkter
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Vare.nr 20112978
Lad mobiltelefoner og nettbrett mens du surfer på Internett. Det finnes tre forskjellige varianter, med rett eller vinklet USB-C-kontakt samt med høyere utgående PoE-effekt. Disse 10/100 Mbps-nettverksadapterne leverer både strøm- og nettverkstilkobling til USB-C-enheter i nettverk som har Power over Ethernet via PoE-standarden IEEE802.3at eller lavere Les mer
Varianter
Denne PoE til USB-C-nettverksadapteren finnes i tre varianter – enten med rett eller vinklet kontakt med støtte for 12 W utgående PoE, eller med rett kontakt, 25 W utgående PoE og aluminiumshus. De passer til nettbrett og telefoner med Android som operativsystem.
Enheten er en aktiv 10/100 Mbps isolert PoE til USB Type-C-nettverksadapter med støtte for PoE-standardene IEEE802.3af og at.
Tenk på denne adapteren som et nettverkskort for Android-telefoner og -nettbrett, for tilkobling til PoE-nettverk (data og strøm i nettverkskabelen). Lad opp og surf samtidig via et fast nettverk når Wi-Fi og mobilnettverk mangler.
PoE – strømforsyn utstyr via nettverkskabelen
Kontakt Direktronik når det gjelder PoE eller Power over Ethernet for å strømforsyne nettverksprodukter via nettverkskabelen. Løsningene gjør at du ikke trenger stikkontakt og strømadapter der produktet skal plasseres.
100W PoE 802.3bt – slik skiller den seg fra tidligere
Standarden IEEE 802.3bt for 100W Power Over Ethernet har blitt godkjent. Dette er forskjellen fra de tidligere versjonene, og dette må du tenke på.